FL1P-8QJ-2-R24V
Part Number:
FL1P-8QJ-2-R24V
Description:
LED RED 8MM SNAP 24VAC/DC STK
Current :
20mA
Lens Size :
9.20mm Dia
Panel Cutout Dimensions :
0.31" (8.00mm)
Termination Style :
Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Viewing Angle :
35°
Voltage :
24V