FL1P-12QW-1-R110V
Part Number:
FL1P-12QW-1-R110V
Description:
LED RED 12MM SNAP 110VAC/DC STK
Current :
20mA
Lens Size :
14.20mm Dia
Panel Cutout Dimensions :
0.47" (12.00mm)
Termination Style :
Wire Leads - 7.3" (185.42mm)
Viewing Angle :
35°
Voltage :
110V