FL1P-6QW-2-R24V
Part Number:
FL1P-6QW-2-R24V
Description:
LED RED 6MM SNAP 24VAC/DC STK
In Stock:
12
Current :
15mA
Lens Size :
7.40mm Dia
Panel Cutout Dimensions :
0.24" (6.00mm)
Termination Style :
Wire Leads - 7.3" (185.42mm)
Viewing Angle :
35°
Voltage :
24V