PTE60-201A-203B2
Part Number:
PTE60-201A-203B2
Description:
PANEL CONTROL - SLIDE CARBON
Fader Type :
Standard
Power (Watts) :
0.2W, 1/5W
Resistance :
20 kOhms
Size / Dimension :
Rectangular - 3.425" L x 0.630" W x 0.394" H (87.00mm x 16.00mm x 10.00mm)
Tolerance :
±20%
Travel Range :
60mm