PSS130N101W09B103
Part Number:
PSS130N101W09B103
Adjustment Type :
Top
Power (Watts) :
0.025W, 1/40W
Resistance :
10 kOhms
Size / Dimension :
Rectangular - 1.378" L x 0.177" W x 0.492" H (35.00mm x 4.50mm x 12.50mm)
Tolerance :
±20%
Travel Range :
30mm