PTF01-082T-103B2
Part Number:
PTF01-082T-103B2
Description:
SLIDE POT 10K OHM 0.5W TOP 100MM
Fader Type :
Dual
Power (Watts) :
0.5W, 1/2W
Resistance :
10 kOhms
Size / Dimension :
Rectangular - 5.039" L x 0.787" W x 0.433" H (128.00mm x 20.00mm x 11.00mm)
Tolerance :
±20%
Travel Range :
100mm