3329H-1-474
Part Number:
3329H-1-474
Description:
TRIMMER 1/4" RD ST 470K OHM
Power (Watts) :
0.5W, 1/2W
Resistance :
470 kOhms
Size / Dimension :
Round - 0.250" Dia (6.35mm)
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±10%