3366M-1-102
Part Number:
3366M-1-102
Description:
TRIMMER
Product Status :
Obsolete
Resistance :
1 kOhms
Resistive Material :
Size / Dimension :
Square - 0.252" x 0.252" Face (6.40mm x 6.40mm)