PVZ3G331C01R00
Part Number:
PVZ3G331C01R00
Description:
TRIMMER 330 OHM 0.1W SMD
Power (Watts) :
0.1W, 1/10W
Resistance :
330 Ohms
Size / Dimension :
Square - 0.122" x 0.122" Face (3.10mm x 3.10mm)
Temperature Coefficient :
±500ppm/°C
Tolerance :
±30%