PT10LV10-205A2020
Part Number:
PT10LV10-205A2020
Description:
PT10LV 2M / 20% / carbon trimmer
In Stock:
475
Adjustment Type :
Top Adjustment
Power (Watts) :
0.15W
Resistance :
2 MOhms
Size / Dimension :
Round - 0.406" Dia x 0.189" H (10.30mm x 4.80mm)
Tolerance :
±20%