PT10LV10-505A3030
Part Number:
PT10LV10-505A3030
Description:
PT10LV 5M / 30% / carbon trimmer
In Stock:
18
Power (Watts) :
0.15W
Resistance :
5 MOhms
Size / Dimension :
Round - 0.406" Dia x 0.189" H (10.30mm x 4.80mm)
Tolerance :
±30%