PT10LV10-305A3030
Part Number:
PT10LV10-305A3030
Description:
PT10LV 3M / 30% / carbon trimmer
In Stock:
345
Power (Watts) :
0.15W
Resistance :
3 MOhms
Size / Dimension :
Round - 0.406" Dia x 0.189" H (10.30mm x 4.80mm)
Tolerance :
±30%