PT10LV10-106A3030
Part Number:
PT10LV10-106A3030
Description:
PT10LV 10M / 30% / carbon trimme
In Stock:
400
Adjustment Type :
Top Adjustment
Power (Watts) :
0.15W
Resistance :
10 MOhms
Size / Dimension :
Round - 0.406" Dia x 0.189" H (10.30mm x 4.80mm)
Tolerance :
±30%