PT10LH01-224A2020
Part Number:
PT10LH01-224A2020
Description:
PT10LH 220K / 20% / carbon trimm
In Stock:
31
Power (Watts) :
0.15W
Resistance :
220 kOhms
Size / Dimension :
Round - 0.406" Dia x 0.476" H (10.30mm x 12.10mm)
Tolerance :
±20%