PT10LV10-304A2020
Part Number:
PT10LV10-304A2020
Description:
PT10LV 300K / 20% / carbon trimm
In Stock:
191
Power (Watts) :
0.15W
Resistance :
300 kOhms
Size / Dimension :
Round - 0.406" Dia x 0.189" H (10.30mm x 4.80mm)
Tolerance :
±20%