PT10LH01-204A2020
Part Number:
PT10LH01-204A2020
Description:
PT10LH 200K / 20% / carbon trimm
In Stock:
143
Power (Watts) :
0.15W
Resistance :
200 kOhms
Size / Dimension :
Round - 0.406" Dia x 0.476" H (10.30mm x 12.10mm)
Tolerance :
±20%