64ZR200KLF
Part Number:
64ZR200KLF
Description:
TRIMMER 200KOHM 0.25W PC PIN TOP
Power (Watts) :
0.25W, 1/4W
Resistance :
200 kOhms
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±10%