64ZR10KLF
Part Number:
64ZR10KLF
Description:
TRIMMER 10K OHM 0.25W PC PIN TOP
Power (Watts) :
0.25W, 1/4W
Resistance :
10 kOhms
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±10%