3386G-1-220
Part Number:
3386G-1-220
Description:
TRIMMER 22 OHM 0.5W PC PIN TOP
Power (Watts) :
0.5W, 1/2W
Resistance :
22 Ohms
Size / Dimension :
Square - 0.375" x 0.375" Face (9.53mm x 9.53mm)
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±10%