3313S-1-304E
Part Number:
3313S-1-304E
Description:
TRIMMER - SMD 3MM SQ ST CERMET
Power (Watts) :
0.125W, 1/8W
Resistance :
300 kOhms
Size / Dimension :
Rectangular - 0.142" x 0.159" Face (3.61mm x 4.05mm)
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±20%