3313J-1-205E
Part Number:
3313J-1-205E
Description:
TRIMMER 2M OHM 0.125W J LEAD TOP
Power (Watts) :
0.125W, 1/8W
Resistance :
2 MOhms
Size / Dimension :
Rectangular - 0.138" x 0.126" Face (3.50mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±20%