3339P-1-204LF
Part Number:
3339P-1-204LF
Description:
TRIMMER 200K OHM 0.5W PC PIN TOP
In Stock:
40
Power (Watts) :
0.5W, 1/2W
Resistance :
200 kOhms
Size / Dimension :
Round - 0.300" Dia (7.62mm)
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±10%