3345P-1-202
Part Number:
3345P-1-202
Description:
TRIMMER 2K OHM 1W PC PIN TOP ADJ
In Stock:
83
Power (Watts) :
1W
Resistance :
2 kOhms
Size / Dimension :
Round - 0.450" Dia (11.43mm)
Temperature Coefficient :
±50ppm/°C
Tolerance :
±5%