3345P-1-201
Part Number:
3345P-1-201
Description:
TRIMMER 200 OHM 1W PC PIN TOP
In Stock:
92
Power (Watts) :
1W
Resistance :
200 Ohms
Size / Dimension :
Round - 0.450" Dia (11.43mm)
Temperature Coefficient :
±50ppm/°C
Tolerance :
±5%