3314Z-1-201E
Part Number:
3314Z-1-201E
Description:
TRIMMER 200OHM 0.25W J LEAD SIDE
In Stock:
400
Power (Watts) :
0.25W, 1/4W
Resistance :
200 Ohms
Size / Dimension :
Rectangular - 0.219" x 0.197" Face (5.56mm x 5.01mm)
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±20%