3329H-1-201
Part Number:
3329H-1-201
Description:
TRIMMER 200 OHM 0.5W PC PIN TOP
In Stock:
440
Power (Watts) :
0.5W, 1/2W
Resistance :
200 Ohms
Size / Dimension :
Round - 0.250" Dia (6.35mm)
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±10%