AC220S24DC-3W
Part Number:
AC220S24DC-3W
Description:
AC DC CONVERTER 24V 3W
Current - Output (Max) :
125mA
Efficiency :
84%
Size / Dimension :
1.45" L x 0.71" W x 0.66" H (36.8mm x 18.0mm x 16.8mm)
Voltage - Input :
85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
Voltage - Output 1 :
24V