P34-150X/MHIA
Part Number:
P34-150X/MHIA
Description:
AC/DC CONVERTER 150V
Current - Output (Max) :
70mA
Operating Temperature :
-25°C ~ 71°C
Voltage - Input :
105 ~ 220 VAC
Voltage - Output 1 :
150V