P34-150Q/MHIA
Part Number:
P34-150Q/MHIA
Description:
AC/DC CONVERTER 150V
Current - Output (Max) :
70mA
Operating Temperature :
-25°C ~ 71°C
Voltage - Input :
100 ~ 125 VAC
Voltage - Output 1 :
150V