P34-150/22/MHIA
Manufacturer:
Polytron
Part Number:
P34-150/22/MHIA
Category:
AC DC Converters
Description:
AC/DC CONVERTER 150V
Manufacturer :
Polytron
Category :
AC DC Converters
Applications :
Medical
Approval Agency :
CE, cURus
Current - Output (Max) :
70mA
Efficiency :
Features :
Mounting Type :
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
-25°C ~ 71°C
Package / Case :
Power (Watts) :
Product Status :
Active
Size / Dimension :
Standard Number :
Type :
Enclosed
Voltage - Input :
105 ~ 125 VAC
Voltage - Output 1 :
150V