P34-15S/22
Part Number:
P34-15S/22
Description:
AC/DC CONVERTER 15V
Applications :
ITE (Commercial)
Approval Agency :
CE, cURus, UL
Current - Output (Max) :
200mA
Efficiency :
Features :
SCP
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature :
-25°C ~ 71°C
Package / Case :
5-DIP Module
Size / Dimension :
3.50" L x 2.50" W x 1.25" H (88.9mm x 63.5mm x 31.8mm)
Voltage - Input :
105 ~ 125 VAC
Voltage - Output 1 :
15V