P33-15SMAX
Part Number:
P33-15SMAX
Description:
AC/DC CONVERTER 15V
Applications :
ITE (Commercial)
Approval Agency :
CE, cURus, UL
Current - Output (Max) :
80mA
Efficiency :
Features :
SCP
Operating Temperature :
-25°C ~ 71°C
Size / Dimension :
2.25" L x 1.75" W x 1.00" H (57.2mm x 44.5mm x 25.4mm)
Voltage - Input :
115 ~ 220 VAC
Voltage - Output 1 :
15V