P32-75S/22/MHIA
Part Number:
P32-75S/22/MHIA
Description:
AC/DC CONVERTER 75V
Applications :
Medical
Approval Agency :
CE, cURus
Current - Output (Max) :
35mA
Operating Temperature :
-25°C ~ 71°C
Package / Case :
5-DIP Module
Size / Dimension :
3.50" L x 2.50" W x 1.25" H (88.9mm x 63.5mm x 31.8mm)
Voltage - Input :
105 ~ 125 VAC
Voltage - Output 1 :
75V