P32-50SW/MHIA
Part Number:
P32-50SW/MHIA
Description:
AC/DC CONVERTER 50V
Current - Output (Max) :
50mA
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension :
3.50" L x 2.50" W x 1.25" H (88.9mm x 63.5mm x 31.8mm)
Voltage - Input :
105 ~ 125 VAC
Voltage - Output 1 :
50V