P32-12SMW
Part Number:
P32-12SMW
Description:
AC/DC CONVERTER 12V
Applications :
ITE (Commercial)
Approval Agency :
CE, cURus, UL
Current - Output (Max) :
100mA
Efficiency :
Features :
SCP
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
5-DIP Module
Size / Dimension :
2.25" L x 1.75" W x 1.00" H (57.2mm x 44.5mm x 25.4mm)
Voltage - Input :
105 ~ 125 VAC
Voltage - Output 1 :
12V