AC220D24DC-30W
Part Number:
AC220D24DC-30W
Description:
AC DC CONVERTER +24V/-24V 30W
Current - Output (Max) :
625mA
Efficiency :
84%
Size / Dimension :
2.83" L x 1.97" W x 0.98" H (72.0mm x 50.0mm x 25.0mm)
Voltage - Input :
85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
Voltage - Output 1 :
24V