MPM12-200PSI
Part Number:
MPM12-200PSI
Description:
DC DC CONVERTER 34-200V 15W
Control Features :
Enable, Active High
Current - Output (Max) :
7.5mA
Operating Temperature :
-10°C ~ 60°C
Power (Watts) :
15 W
Size / Dimension :
1.55" L x 1.55" W x 0.85" H (39.4mm x 39.4mm x 21.6mm)
Voltage - Input (Max) :
12V
Voltage - Input (Min) :
2V
Voltage - Isolation :
Voltage - Output 1 :
34 ~ 200V