MPM24-2KP
Part Number:
MPM24-2KP
Description:
DC DC CONVERTER 334-2000V 15W
Control Features :
Enable, Active High
Current - Output (Max) :
750µA
Operating Temperature :
-10°C ~ 60°C
Power (Watts) :
15 W
Size / Dimension :
1.50" L x 1.50" W x 0.79" H (38.1mm x 38.1mm x 20.1mm)
Voltage - Input (Max) :
24V
Voltage - Input (Min) :
4V
Voltage - Isolation :
Voltage - Output 1 :
334 ~ 2000V