CQB75-300S12N-F
Part Number:
CQB75-300S12N-F
In Stock:
12
Control Features :
Enable, Active Low
Current - Output (Max) :
6.25A
Efficiency :
88%
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C (With Derating)
Power (Watts) :
75 W
Size / Dimension :
2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Voltage - Input (Max) :
450V
Voltage - Input (Min) :
180V
Voltage - Isolation :
3 kV
Voltage - Output 1 :
12V