MPM3810GQB-18-P
Part Number:
MPM3810GQB-18-P
Description:
DC DC CONVERTER 1.8V
Current - Output (Max) :
1.2A
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Size / Dimension :
0.12" L x 0.10" W x 0.04" H (3.0mm x 2.5mm x 0.9mm)
Voltage - Input (Max) :
6V
Voltage - Input (Min) :
2.5V
Voltage - Isolation :
Voltage - Output 1 :
1.8V