DPA120100-Z5-TC
Part Number:
DPA120100-Z5-TC
Description:
AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
Current - Output (Max) :
1A
Output Connector :
Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm
Power (Watts) :
12 W
Voltage - Input :
120VAC
Voltage - Output :
12VAC