DPA120060-Z7
Part Number:
DPA120060-Z7
Description:
AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 7W
Current - Output (Max) :
600mA
Output Connector :
Barrel Plug, 1.3mm I.D. x 3.5mm O.D. x 8.5mm
Power (Watts) :
7 W
Voltage - Input :
120VAC
Voltage - Output :
12VAC