DPA120050-P6/R-SZ
Part Number:
DPA120050-P6/R-SZ
Description:
AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W
Current - Output (Max) :
500mA
Output Connector :
Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.5mm
Power (Watts) :
6 W
Voltage - Input :
120VAC
Voltage - Output :
12VAC