DPA120040-P7/R-SZ
Part Number:
DPA120040-P7/R-SZ
Description:
AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 5W
Current - Output (Max) :
400mA
Output Connector :
Barrel Plug R/A, 1.3mm I.D. x 3.5mm O.D. x 8.5mm
Power (Watts) :
5 W
Voltage - Input :
120VAC
Voltage - Output :
12VAC