DPA120100-P13/R
Part Number:
DPA120100-P13/R
Description:
AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
Current - Output (Max) :
1A
Output Connector :
Barrel Plug R/A, 1.7mm I.D. x 4mm O.D. x 9.5mm
Power (Watts) :
12 W
Voltage - Input :
120VAC
Voltage - Output :
12VAC