DPA120030-P9-SZ
Part Number:
DPA120030-P9-SZ
Description:
AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 4W
Current - Output (Max) :
300mA
Output Connector :
Barrel Plug, 1.05mm I.D. x 3.8mm O.D.
Power (Watts) :
4 W
Voltage - Input :
120VAC
Voltage - Output :
12VAC