42AB35-24
Part Number:
42AB35-24
Current - Output 1 :
350 mA
Operating Temperature :
-20°C ~ 71°C
Size / Dimension :
3.53" L x 2.53" W x 2.16" H (89.7mm x 64.3mm x 54.9mm)
Voltage - Input :
24VAC
Voltage - Isolation :
Voltage - Output 1 :
42V