8AB110-208
Part Number:
8AB110-208
Current - Output 1 :
1.1 A
Operating Temperature :
-20°C ~ 71°C
Size / Dimension :
3.53" L x 2.53" W x 2.16" H (89.7mm x 64.3mm x 54.9mm)
Voltage - Input :
208VAC
Voltage - Isolation :
Voltage - Output 1 :
8V