AHV30V18KVR5MAW
Part Number:
AHV30V18KVR5MAW
In Stock:
30
Current - Output (Max) :
500µA
Efficiency :
60%
Operating Temperature :
-20°C ~ 65°C
Size / Dimension :
3.94" L x 3.54" W x 1.18" H (100.0mm x 90.0mm x 30.0mm)
Voltage - Input (Max) :
32V
Voltage - Input (Min) :
27V
Voltage - Isolation :
Voltage - Output 1 :
0 ~ 18000V