AHV24V1KV10MAW
Part Number:
AHV24V1KV10MAW
Current - Output (Max) :
10mA
Efficiency :
75%
Operating Temperature :
-10°C ~ 55°C
Size / Dimension :
4.11" L x 2.36" W x 1.10" H (104.4mm x 59.9mm x 27.9mm)
Voltage - Input (Max) :
25V
Voltage - Input (Min) :
23V
Voltage - Isolation :
Voltage - Output 1 :
1000V